Profimedia
89. DODJELA NAGRADE OSCAR

Kako je izgledala dodjela Oscara kroz Instagram profile poznatih?

Najveće zvijezde, baš kao i svi ostali, ne mogu odoljeti dokumentiranju važnih trenutaka na Instagramu, a večeri poput dodjele Oscara posebno su zanimljive jer im pružaju priliku da se istaknu – duhovitošću, neobičnom pozom ili neočekivanim društvom u kojem su se zatekli.

Ovogodišnji Oscari bili su u tom smislu poprilično bogati – od fotografija s crvenog tepiha, preko prepucavanja Jimmyja Kimmela i Matta Damona koje je otišlo korak dalje pa sve do kiše bombona. Naravno, tu je i pogreška Warrena Beatyja s proglašenjem najboljeg filma koja je već postala baza za brojne memeove.

Ovo su neki od najboljih trenutaka s Instagrama poznatih, na sceni i iza nje.

Amy Schumer se, u svom stilu, našalila s poznatim problemom - "Što odjenuti?"

A post shared by @amyschumer on

Jessica Biel, čiji je suprug Justin Timberlake otvorio dodjelu, poigrala se s perspektivom.

A post shared by Jessica Biel (@jessicabiel) on

Nova faza u prijateljstvu Matta Damona i Jimmyja Kimmela.

A post shared by Jimmy Kimmel (@jimmykimmel) on

Najboljim prijateljicama Busy Phillips i Michelle Williams u selfie se ubacila - Selma Hayek.

A post shared by Busy Philipps (@busyphilipps) on

Chrissy Teigen izgledala je kao da se dobro zabavlja za šankom.

Emma Roberts se fotografirala pored plakata s likom svoje tete Julie Roberts.

A post shared by Emma Roberts (@emmaroberts) on

Sofia Vergara pohvalila se ukradenim mini-Oscarom na Vanity Fair tulumu.

A post shared by Sofia Vergara (@sofiavergara) on

Prije nego što će se priključiti tulumu, Madonna je stigla poručiti - "Živjela revolucija!"

A post shared by Madonna (@madonna) on

Manekenka Karlie Kloss pozirala je besprijekorno uređena prije nego što će se zaputiti na dodjelu.

A post shared by Karlie Kloss (@karliekloss) on

Emily Ratajkowski pokazala je sjajni make-up.

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

Linker
30. studeni 2022 20:15