EIBNER-PRESSEFOTO/HEIKE FEINER/IMAGO SPORTFOTODIENST/PROFIMEDIA Eibner-pressefoto/heike Feiner/imago Sportfotodienst/profimedia
NEVJEROJATAN RASPLET

VIDEO Katastrofalna večer za Srbiju: U Zagrebu pali na petercima, šok u završnici dočekao i rukometaše

Rukometni reprezentativci uspjeli su u završnici susreta s Islandom prosuti pobjedu
Piše: SNObjavljeno: 12. siječanj 2024. 20:22

Loš sportski dan imali su reprezentativci Srbije. Nakon što su poslije raspucavanja peteraca vaterpolisti ispali od reprezentacije Mađarske (14:15), rukometni reprezentativci uspjeli su u završnici susreta s Islandom prosuti pobjedu i odigrati neriješenu utakmicu koja je završila rezultatom 27:27.

U 58. minuti susreta na semaforu u Njemačkoj stajao je rezultat 27:24 za reprezentaciju Srbije, nakon čega je uslijedio niz od tri pogotka i konačan izjednačen rezultat. Posebno neshvatljivo odigrala je Srbija u zadnjoj minuti, kada je nakon pogotka Islanđana za smanjenje prednosti na jedan razlike 30 sekundi prije kraja imala posljednju loptu na utakmici. Tada su, 12 sekundi prije kraja susreta, izgubili loptu na sredini terena nakon čega su Islanđani poravnali rezultat.

Video kaotične završnice pogledajte OVDJE.

Srbiji slijedi dvoboj s Mađarskom, dok će Islanđani odmjeriti snage s Crnom Gorom.

05. ožujak 2024 14:43