Severin Aichbauer/afp/profimedia
POVRATAK U FORMU

Devetnaestogodišnji Roko Šimić je u okršaju Salzburga i Rapida bio uvjerljivo prvo ime
Piše: SNObjavljeno: 03. rujan 2023. 18:42

Roko Šimić, sin legendarnog Vatrenog, a danas sportskog direktora Dinama Darija Šimića, ponovno briljira na terenu. Devetnaestogodišnji napadač je zadnju polusezonu proveo na posudbi u Zürichu, a onda se vratio u Salzburg koji ga nakon derbija s Rapidom (2:0) više vjerojatno neće slati nikuda.

Roko bi mogao postati jedna od glavnih uzdanica kluba ove sezone. U okršaju s Rapidom iz Beča je krenuo od prve minute i već do 35. zabio dva gola. Najprije je mrežu zatresao u 13. minuti na asistenciju Gloukha, a onda u 35. postavio konačan rezultat.

ŠIMIĆEVE GOLOVE POGLEDAJTE OVDJE.

U 85. minuti je mrežu tresao i Koita koji je ušao umjesto Šimića u 59. minuti, no njegov je pogodak zbog zaleđa poništio VAR.

24. travanj 2024 20:15