KOMENTAR NENADA BJELICE

Sada je potreban što brži reset. Malta nije upitna, ali ono što je pokazao Cipar treba respektirati

Trener Osijeka Nenad Bjelica za Jutarnji je komentirao start hrvatske reprezentacije u kvalifikacijama za SP
 Damir Krajac/Cropix

Za razliku od Slovenaca, koji su krenuli sa 4-2-3-1, mi smo počeli sa 4-4-2 u rombu. U tom sustavu dosta je problematično zatvarati protivničke bekove, no osim jednog kraćeg perioda od 10. do 25. minute u kojima su Slovenci imali 2-3 dobre situacije, nismo imali velikih problema što se tiče sustava. Dobro smo krenuli i u prvih desetak minuta izgledalo je da će to biti jednosmjerna utakmica i prava je šteta što jedna od dvije dobre situacije u kojima su bili Kramarić i Vlašić nije završila našim golom.

Nakon što smo dobili gol i uspostavljanja ravnoteže od strane Slovenaca, nismo našli rješenje na njihovu organiziranu obranu. Vrsaljko je u prvom poluvremenu bio dosta aktivan po desnoj strani s nekoliko dobrih...

26. travanj 2024 02:17