ZATVORENA UTAKMICA

REMI BIJELIH S B MOMČADI LOKOMOTIVA IZ MOSKVE Hajduk ispustio vodstvo od 2:0

Hajduk je poveo u sedmoj minuti, zabio je Kiš nakon što je Sušićev udarac obranio vratar Lokomotiva Lobancev.

Vodstvo Hajduka se povisilo u 30. minuti i to - autogolom. Nakon Bradarićevog kornera vratar Lobancev nije dobro reagirao, loptu je već uhvatio kada mu je ispala i upala iza crte, piše portal hajduk.hr.

Na 1:2 smanjio je Lomakin, također nakon kornera. Lopta se nakon gužve ispred vrata Stipice odbila do Lomakina koji je snažno pucao, Hajdukov vratar je uspio dohvatiti loptu, no udarac je bio presnažan.

U 80. minuti Rusi su izjednačili. Nakon akcije Bijelih krenuli su u kontra-napad, Masimov je pogodio za 2:2.

Lokomotiv Moskva B - Hajduk 2:2

Strijelci: 1:0 Kiš (7), 2:0 Lobancev (30, autogol), 2:1 Lomakin (34), 2:2 Masimov (80).

Lokomotiv Moskva B: Lobancov, Čalov, Liscov, Bella Ondoua, Barišnjikov, Lomakin, Salamanov, Korjan, Mirančuk, Pugijev, Kurzenjev (još su igrali: Mulin, Turik, Masimov, Muračev, Čukanov, Martinov)

HAJDUK: Stipica, Mikanović (od 69. Tomaš), Maloča (od 67. Jonjić), Nižić, Lučić, Sušić (od 67. Elez), Luštica, Bradarić (od 70. Vuković), Tomičić, Kiš (od 67. Džoni), Bencun.

29. lipanj 2024 07:13