FESTIVAL GOLOVA

Drama u Vinkovcima pripala Cibaliji!

Jakov Prkić / Cropix

Pomalo neubičajno, domaći nogometaši ovaj će tjedan imati dvostruki program. Prva hrvatska nogometna liga danas se nastavlja utakmicama 25. kola.

Derbi utakmica nedvojbeno će se odigrati u Vinkovcima u 18 sati gdje će Cibalia u borbi za drugo mjesto ugostiti momčad Šibenika. U isto vrijeme Hajduk će na Poljudu tražiti novu pobjedu nad Istrom koju vodi zagriženi hajdukovac Zoran Vulić.

Zanimljivom dvoboju svjedočit će i svi oni koji se odluče posjetiti Kranjčevićevu gdje Zagreb ganja važne bodove protiv Karlovca. Još se sastaju Lokomotiva i Međimurje, Rijeka i Croatia, Slaven Belupo i Zadar, te Inter i Osijek.

Pred televizijskim kamerama od 20.15 sati snage će odmjeriti Varteks i Dinamo.

Tekstualni prijenos svih susreta možete pratiti na portalu Jutarnji.hr.

TIJEK SUSRETA:

Hajduk - Istra 1-0 (Ibričić 78)

Kraj susreta!

GOOOL! Nakon 78 minuta muke Hajduk je konačno stigao do prednosti. Za Bijele je pogodio Ibričić na asistenciju Oremuša.

Počelo je drugo poluvrijeme!

Kraj prvog dijela.

Dobru je priliku imao Cernat u 37. minuti, ali udarac Rumunja je završio pored gola.

Počeo je susret.

Na Poljudu se okupilo oko 3.000 gledatelja.

Cibalia - Šibenik 4-3 (Milardović 11, 55, Kresinger 59, Tomić 90 / Bačelić-Grgić 40, 42, Ademi 90)

GOOOL! Tomić je iskoristio neopreznost gostujuće momčadi i dugu loptu je sproveo u mrežu!

GOOOL! Ademi je šokirao domaće navijače u sudačkoj nadoknadi.

GOOOL! Kreisnger je potpuno okrenuo utakmicu na mlin Cibalije. Pogotkom iz 59. minute Vinkovčane vode 3-2!

GOOOL! Milardović je iz slobodnjaka izjednačio rezultat!

GOOOL! Bačelić-Grgić našao se na pravom mjestu u pravo vrijeme i odbijanac domaćeg čuvara mreže pospremio u gol!

GOOOL! Bačelić-Grgić iz slobodnog je udarca izjednačio rezultat.

GOOOL! Milardović je pogodio iz penala za 1-0 Cibalije!

Medvid je igrao rukom u kaznenom prostru i sudac je pokazao na bijelu točku!

Zagreb - Karlovac 4-2 (Ljubojević 29, 31, Abdurahimi 82, Vugrinec 85 / N. Tokić 9, Paracki 59)

GOOOL! Vugrinec je postigao svoj 111. gol u HNL-u za vrijedna tri boda Zagreba!

GOOOL! Abdurahimi postiže pogodak koji bi mogao biti presudan u borbi Zagreba za ostankom u ligi.

GOOOL! Paracki se sjajno snašao pred Skenderom i izjednačio rezultat.

GOOOL! Raspoloženi Ljubojević utrpao je i drugi pogodak Karlovčanima!

GOOOL! Jugović je udario iz daljine, lopta se odbila od vratnice, a Ljubojević je rutinirano izjednačio.

GOOOL! Niko Tokić iz drugog je pokušaja matirao Marina Skendera za vodstvo gostiju!

Kranjčevićevu je pohodilo tek tri stotine gledatelja.

Lokomotiva - Međimurje 1-3 (Mesarić 4 / Golubović 20, 25, Lima 90)

GOOOL! Čakovčani su u sudačkoj nadoknadi povećali vodstvo!

GOOOL! Prekrasnim pogotkom Golubović je doveo goste u vodstvo!

GOOOL! Nakon što se lopta odbila od stative, Golubović je bio najprisebniji i pogađa domaću mrežu.

GOOOL! Mesarić se najbolje snašao nakon gužve u kaznenom prostoru Međimurja!

Rijeka - C. Sesvete 4-2 (Đalović 22, 82, Štrok 35, 88 / Guja 31, Zubak 64)

GOOOL! Štrok je iz punog trka sa desetak metara povećao vodstvo Rijeke za nova tri boda!

GOOOL! Đalović je pospremio loptu u suparničku mrežu nakon odličnog ubacivanja s desne strane.

GOOOL! Zubak se našao usamljen na desetak metara od gola i nije propustio kazniti domaću obranu.

GOOOL! Đalović je asistirao Štroku za novo vodstvo Riječana!

GOOOL! Gosti su iznenađujuće stigli do izjednačenja!

GOOOL! Đalović je pogodio iz jedanaesterca koji je dosuđen zbog igranja rukom.

Inter - Osijek 0-3 (Miličević 34, Barišić 52, Vida 88)

GOOOL! Vida je zapečatio sudbinu Intera u 88. minuti!

GOOOL! Osječani su u 52. minuti povećali prednost preko Barišića.

GOOOL! Miličević je iz penala doveo Osječane u vodstvo.

Slaven Belupo - Zadar 2-1 (Maras 48, Jurić / Mršić 48)

GOOOL! Mario Jurić je odlično koristi centaršut u peterac i pogađa za 2-1 Slavena.

GOOOL! Prednost Slavena trajala je tek dvije minute. U 50. je izjednačio Antonio Mršić.

GOOOL! Alen Maras donio je prednost Farmaceutima!