NAPOLI - MILAN 3-1

Piše: HinaObjavljeno: 09. veljača 2014. 00:05

U subotnjem derbiju 22. kola Talijanske lige Napoli je pobijedio Milan s 3-1 i opet se približio drugoplasiranoj Romi. Milan je poveo preko debitanta Marokanca Taarabta već u 8. minuti, a za Napoli je izjednačio fantatsičnim pogotkom Švicarac Inler u 11.

U drugom dijelu Higuain u 56. minuti nakon briljantne asitencije Inlera donosi prednost domaćinu, a Argentinac potom svojim drugim pogotkom u 82. minuti potvrđuje pobjedu Napolija.

Zamiljiva situacija se dogodila pred kraj utakmice. Seedorf je zamijenio indisponiranog Marija Balotellija, a nekoliko trenutaka kasnije napadač Milana se - rasplakao. Talijanski mediji nagađuju koji je razlog, ali vrlo vjerojatno je i sam Balotelli očajan zbog svoje igre, ali i igre cijele momčadi

All Goals - Napoli 3-1 Milan - 08-02-2014... by Bein2014

Fiorentina je, bez Ante Rebića, kod kuće slavila protiv Atalante s 2-0 pogocima Josipa Iličića (16) i Rafala Wolskog (86), dok je Udinese u Udinama bio bolji od Chieva s 3-0 zgodicima Antonia Di Natalea (56), Bruna Fernandesa (74) i Emmanuela Agyemang Badua (86). Ivan Kelava, Igor Bubnjić i Frano Mlinar utakmicu su odgledali s klupe domaćina.