MIROLJUBIVI REMI

VIDEO Fernando Torres zabio za Chelsea, Kamerunac Chedjou šokirao Mourinha

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 27. veljača 2014. 00:18

Nogometaši Galatasaraya i Chelseaja odigrali su u Istanbulu neodlučeno 1-1 u prvoj utakmici osmine finala Lige prvaka...

Uz grčki Olympiacos, koji je bio bolji od Manchester Uniteda, Galatasaray je jedini klub koji u osmini finala nije izgubio na domaćem terenu. Moglo je, međutim, biti drugačije budući da je Chelsea poveo već u devetoj minuti.

Momčad Josea Mourinha je kreirala brzi kontranapad u čijem je finišu Španjolac Cesar Azpilicueta s lijeve strane proigrao sunarodnjaka Fernanda Torresa kojem nije bilo teško zabiti s vrha peterca.

Galatasaray je do izjednačenja došao u 65. minuti. Wesley Sneijder je izveo korner, a Aurelien Chedjou je ostao sam i iz voleja smjestio loptu u mrežu nemoćnog Petra Čecha.

Uzvratna utakmica na Stamford Bridgeu igra se 18. ožujka.