AP Photo
WINSTON-SALEM

Isner obranio naslov

Kao i u polufinalu protiv Francuza Jo-Wilfrieda Tsonge Isner je do pobjede protiv Berdycha stigao u tie-breaku trećeg seta. Ondje je spasio tri meč-lopte
Piše: Sportske novostiObjavljeno: 25. kolovoz 2012. 12:23

Američki tenisač John Isner obranio je naslov na ATP turniru u Winston-Salemu pobjedivši u finalu Čeha Tomaša Berdycha 3-6, 6-4, 7-6(9)...

Kao i u polufinalu protiv Francuza Jo-Wilfrieda Tsonge Isner je do pobjede protiv Berdycha stigao u tie-breaku trećeg seta. Ondje je spasio tri meč-lopte kod Berdychovog vodstva 6-5, 7-6 i 9-8 i na kraju s tri uzastopna poena i uz 22 zabijena asa došao do pobjede nakon dva sata i 26 minuta igre.

Isner je ovom pobjedom izjednačio međusobni omjer protiv Berdycha na 2-2 i došao do drugog ovosezonskog naslova (nakon Newporta) i petog ukupno u karijeri.

Berdych je ostao na jednom ovosezonskom i sedam naslova ukupno u karijeri.