AL BELLO Afp
NIJE IŠLO

Darija Jurak i Andreja Klepač zaustavljene u osmini finala US Opena, bolje su bile Amerikanke

U osmini finala turnira parova US Opena zaustavljena je hrvatska tenisačica Darija Jurak
Piše: HinaObjavljeno: 07. rujan 2021. 07:29

Bolje su od Jurak i Slovenke Andreje Klepač bile mlade Amerikanke, 17-godišnja Coco Gauff i 19-godišnja Catherine McNally sa 6-4, 6-4.

U oba seta hrvatsko-slovenska kombinacija je po dva puta gubila servis gemove, s tim da su Amerikanke bile stopostotne kada je iskorištenost tih situacija u pitanju.

Šansa se za Jurak i Klepač otvarala u drugom setu, u kojem su iskoristile samo jednu od pet break-prilika. U drugom setu Hrvatica i Slovenka su zaostajale 2-5, ali su dogurale do 4-5 te su servirale za produženje neizvjesnosti. No, tada su po posljednji, četvrti put, izgubile vlastiti servis u meču što ih je odvelo u poraz i ispadanje s US Opena.

US Open, parovi (osmina finala):

Coco Gauff, SAD / Catherine McNally, SAD (11) - Darija Jurak, Hrv / Andreja Klepač, Slo (8) 6-4, 6-4

16. svibanj 2024 10:33