BITKA ZA RIO

ODLIČNE VIJESTI ZA HRVATSKU Danska i Norveška odigrali kako su Kauboji priželjkivali

Piše: Jutarnji.hrObjavljeno: 10. travanj 2016. 00:23

Odlične vijesti za Hrvatsku: u drugom kolu kvalifikacija u Herningu domaćin Danska i Norveška remizirali su 25-25, čime je postalo jasno da Hrvatskoj u nedjelju, u borbi za Rio, igra samo pobjeda!

Za pobjedom puno više može žaliti Norveška, koja je u jednom trenutku u prvom dijelu imali i četiri gola razlike (10:6).

Na poluvrijeme je Norveška otišla sa 13:12, a gosti su i u nastavku cijelo vrijeme imali prednost. Ipak, uporni domaćin je uspio izvući remi, koji ga gotovo sigurno vodi u Rio, jer u nedjelju igra protiv Bahreina.

Ovaj rezultat je, pak, odličan za Hrvatsku, jer da je Norveška pobijedila Hrvatska bi za Rio trebala pobjedu od nekoliko golova razlike. Ovako, bilo koji trijumf protiv Norveške vodi Željka Babića i njegove izabranike na OI u Rio.

Hrvatska i Norveška u nedjelju od 18 sati igraju ključan meč za Olimpijske igre.

25. rujan 2024 03:40