Nenad Dugi / Cropix
LIGA PRVAKA

CO Zagreb nije se predavao i kada je gubio sedam razlike, ali do preokreta nije stigao

Rukometaši Zagreb Croatia Osiguranja poraženi su na gostovanju kod Flensburga u sklopu 5. kola skupine D Lige prvaka. Bilo je 32-29 za njemačku momčad
Piše: Agencija TotalsportObjavljeno: 21. studeni 2010. 18:13

Rukometaši Zagreb Croatia Osiguranja poraženi su na gostovanju kod Flensburga u sklopu 5. kola skupine D Lige prvaka. Bilo je 32-29 za njemačku momčad. Nošen podrškom domaće publike u Campushalleu Flensburg je Zagrebu nanio prvi ovosezonski poraz, iako se momčad Nenada Kljajića junački borila do same završnice.

Na poluvremenu je Flensburg imao četiri gola viška (19-15), a u 37. minuti čak velikih sedam golova prednosti. Ipak, potom je uslijedio dobar period u igri Zagreba koji je uspio u dva navrata doći na minusa od dva gola uz napad. Potpuni priključak na kraju nije uhvaćen, pa je tako Zagreb doživio i sedmi poraz u devetom međusobnom susretu protiv Flensburga. Najbolji kod Zagreba bio je Zlatko Horvat s devet postignutih golova, dok se kod pobjedničke momčadi istaknuo Danac Thomas Morgensen s osam golova.

Priliku za uzvrat protiv Flensburga hrvatski prvak će imati već za tjedan dana u zagrebačkoj Areni.