Toma Goatti Matijević (desno) i predsjednik kluba iz Svete Nedelje Stefan Cvetanovski

KARATE TEAM SVETA NEDELJA
PARA KARATE

Toma Goatti Matijević osvojio peto mjesto na Svjetskom prvenstvu i tako zaokružio sjajnu sezonu

Glavni mu je cilj sada plasirati se na naredno Svjetsko prvenstvo, koje je na rasporedu 2023.
Piše: SNObjavljeno: 23. studeni 2021. 13:30

Na nedavno održanom Svjetskom para karate prvenstvu u Dubaiju Toma Goatti Matijević, inače član KKOI Sveta Nedelja, osvojio je odlično peto mjesto.

Toma je nastupao u kategoriji osoba s lakšim intelektualnim poteškoćama. Toma je bio i peti na Europskom prvenstvu, koje se ove godine održalo u Poreču, u istoj kategoriji. U Dubaiju je prošao skupinu, pa nakon dobrog nastupa izgubio borbu za broncu od njemačkog predstavnika.

Ovim rezultatom zaokružena je sjajna Tomina para karate sezona i s veseljem čeka nove izazove. Glavni mu je cilj plasirati se na naredno Svjetsko prvenstvo, koje će se 2023. godine održati u Mađarskoj.