Srđan Vrančić/CROPIX
EBEL LIGA

Medvjedi ispustili vrh

Piše: HinaObjavljeno: 23. prosinac 2012. 21:24

Hokejaši Medveščaka u derbiju 33. kola regionale EBEL lige izgubili su na gostovanju u Beču od Vienna Capitalsa sa 1-2 (1-0, 0-2, 0-0), te im tako prepustili prvo mjesto na ljestvici.

Medveščak je poveo golom Davida Brinea (13:42), ali u drugih 20 minuta domaćin je preokrenuo rezultat preko Justina Kellera (24:45) i Philippa Pintera (28:57).

Vienna Capitalsi su sada vodeći sa 48 bodova, dok je Medveščak drugi sa 46, ali priliku za uzvrat naši će igrači imati već u srijedu kada će se ove dvije momčadi ponovno sastati u 34. kolu, ali u Domu sportova.