NHL LIGA

Ducksi izgubili četvrtu u nizu

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 19. studeni 2013. 10:24

U derbiju večeri u NHL ligi hokejaši Pittsburgha su u svome Consol Energy Centeru nadigrali Anaheim s 3-1.

Ducksi su briljantno krenuli u sezonu, ali posljednjih su dana upali u loše razdoblje, tako da su u ponedjeljak poraženi četvrti put zaredom.

U posljednjoj utakmici nije bilo golova u prve dvije trećine, a onda je uslijedio vatromet. U četvrtoj minuti završne dionice Penguinse je u vodstvo doveo Brian Gibbons i to svojim prvim šutom u NHL karijeri! Samo minutu kasnije Brandon Sutter je povećao vodstvo domaćih, da bi 26 sekundi kasnije Ryan Getzlaff pogodio za Anaheim. ''Ludilo'' je u osmoj minuti zaključio Sidney Crosby svojim desetim ovosezonskim pogotkom.

Boston je slavio peti put u posljednjih šest utakmica. U ponedjeljak je u Raleighu bio bolji od Caroline s 4-1, a strijelci su bili Reilly Smith, Carl Soderberg, Johnny Boychuk i Milan Lucic.