TEŠKA SRAMOTA

Pokvareni Costa ponovno jaše: Izmlatio jednog braniča Arsenala pa iznudio crveni karton drugog

Piše: Jutarnji.hrObjavljeno: 19. rujan 2015. 17:45

Arsneal je u 6. kolu Premier lige upisao poraz na gostovanju kod Chelseaja na Stamford Bridgeu (2:0). Strijelci za domaćine bili su branič Zouma koji je glavom zabio za vodstvo u 53. minuti, a Belgijanac Eden Hazard zabio je u 91. minuti i tako postavio konačni rezultat.

Osim pobjede Chelseaja utakmica će ostati upamćena i po okršaju Arsenalovog Gabriela i Chelseajevog Diega Coste. Naime, napadač Bluesea ja prvo propisno istukao braniča Koscielnya, da bi potom ušao u okršaj s Gabrielom koji je izvukao deblji kraj i zaradio crveni karton u 46. minuti. Zločesti dečko engleskog nogometa se tako još jednom izvukao nekažnjeno dok je kod suca Mikea Deana uspio ušečariti crveni karton za gostujućeg braniča. POGLEDAJTE VIDEO!

22. rujan 2024 23:21