Screenshot: Youtube
IGRA U SJAJNOJ FORMI

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 20. studeni 2016. 21:37

Nogometaši Sporting Gijona poraženi su u 12. kolu Primere na domaćem terenu od Real Sociedada s 3:1, a jedini gol za domaće postigao je hrvatski napadač Duje Čop.

Učinio je to u 28. minuti za 1:1, nakon što je u 19. minuti za Real Sociedad zabio Xabier Prieto.

Svoj peti ovosezonski gol Čop je zabio na majstorski način. Primio je loptu na rubu kaznenog prostora i prizemnim udarcem ju smjestio u mrežu nemoćnog vratara Real Sociedada.

S pet golova Čop je na diobi sedmog mjesta najboljih strijelaca. U drugom dijelu golove koji su donijeli pobjedu Real Sociedadu zabili su David Zurutuza (51') i Inigo Martinez (57').