Reuters / Matthew Childs Livepic
32. KOLO PREMIERSHIPA

U posljednjoj utakmici 32. kola Premiershipa Crystal Palace je na svom Selhurts Parku pobijedio Arsenal 3:0.
Piše: Sportske novostiObjavljeno: 11. travanj 2017. 00:54

Malo tko je mogao očekivati baš ovako uvjerljivu pobjedu Crystal Palacea usprkos slaboj formi i rezultatima Arsenala.

Andros Townsend je u 17. minuti načeo Arsenal, a Yohan Cabaye u 63. i Luka Milivojević iz jedanaesterca u 68. minuti su stavili točku na i sjajne izvedbe momčadi Sama Allardycea.

Četvrta pozicija koju drži Manchester City i koja posljednja vodi u Ligu prvaka sada Arsenalu bježi velikih sedam bodova. Doduše Arsenal ima dvije utakmice manje od 'građana', ali čini se da bi sjevernolondonski klub prvi put u Wengerovoj eri mogao ostati bez nastupa u Ligi prvaka.

Koliko je Arsenal bio jalov najbolje svjedoči statistički podatak da u drugom poluvremenu nije zapucao u okvir gola Crystal Palacea.

Britain Football Soccer - Crystal Palace v Arsenal - Premier League - Selhurst Park - 10/4/17 Crystal Palace's Andros Townsend celebrates scoring their first goal with Wilfried Zaha  Reuters / Stefan Wermuth Livepic EDITORIAL USE ONLY.
Reuters / Stefan Wermuth Livepic

Arsenal je ovako doživio već osmi poraz sezone i teško da će Wenger biti na klupi 'topnika' i sljedeće sezone.