Club Bruges' Ivan Perisic celebrates after winning against Partizan Belgrade during their Europa League soccer match at the Jan Breydel stadium in Bruges October 22, 2009. REUTERS/Francois Lenoir (BELGIUM SPORT SOCCER)
 FRANCOIS LENOIR
U ŽIVOTNOJ FORMI

Utakmica života Ivana Perišića - četiri gola i asistencija za pobjedu 5-0!

Perišić igra u veličanstvenoj formi. U pet je posljednjih dvoboja zabio osam golova, te se na ljestvici najboljih strijelaca prvenstva probio na treće mjesto s ukupno 11 postignutih pogodaka
Piše: Agencija TotalsportObjavljeno: 29. prosinac 2010. 23:57

Utakmicu života odigrao je u 22. kolu belgijskoga nogometnog prvenstva hrvatski veznjak Ivan Perišić. U domaćoj 5-0 pobjedi njegova Club Bruggea nad Charleroijem zabio je četiri gola i asistirao za peti. Nakon što je u drugoj minuti glavom načeo mrežu gostiju, 21-godišnji je Splićanin pogađao još u 23., 53. i 87. minuti, da bi u 85. asistirao za pogodak Diraru. Time je, u posljednjem nastupu u 2010. godini, zaključio svoju senzacionalnu večer, kakvom se dosad u karijeri nije mogao podičiti.

Dosadašnji mladi hrvatski reprezentativac igra u veličanstvenoj formi. U pet je posljednjih dvoboja zabio osam golova, te se na ljestvici najboljih strijelaca prvenstva probio na treće mjesto s ukupno 11 postignutih pogodaka. Plus,ima i šest asistencija.

Uvjerljivu je pobjedu momčadi iz Brugesa u priličnoj mjeri prouzročio gostujući nogometaš Orlando Dos Santos, koji je u 42. minuti zaradio izravan crveni karton.

Ovom se pobjedom Club Brugge probio na četvrto mjesto ljestvice. Ima Perišićeva momčad 36 bodova iz 22 nastupa. Vodeći Anderlecht bježi im 14 bodova nakon što je u svojoj 22. utakmici sezone ranije u srijedu nadigrao Kortrijk na gostovanju 2-0.