SERIE A BEZ HRAVATA

Torino zaustavio nevjerojatan niz Rome, Inter stigao do bodova u Udinama

Piše: HinaObjavljeno: 03. studeni 2013. 18:24

Nogometaši Torina prekinuli su pobjednički niz Rome odigravši protiv lidera Serie A 1-1 u susretu 11. kola talijanskog prvenstva.

Roma je do gostovanja u Torinu nanizala deset pobjeda, no večeras nije uspjela dohvatiti tri boda premda je povela golom Strootmana u 28. minuti. Izjednačio je Cerci u 63. minuti. Mladi hrvatski nogometaš Tin Jedvaj utakmicu je pratio s Romine klupe.

U susretu 11. kola talijanskog nogometnog prvenstva Inter je u Udinama deklasirao Udinese 3-0, Lazio je kod kuće izgubio od Genoe 0-2, dok je Sassuolo u 'ljepotici kola' u Genoi pobijedio Sampdoriju 4-3.

Strijelci za Inter bili su Rodrigo Palacio (25), Andrea Ranocchia (29) i Ricky Alvarez (90+1). Ivan Kelava i Igor Bubnjić nisu nastupili za Udinese, baš kao niti Mateo Kovačić za Inter.

Goal Udinese 0-1 Inter (03-11-2013) by Sport-Today-2014

Udinese 0-2 Inter (Goal Andrea Ranocchia) by all-goals

Genoa je u Rimu slavila protiv Lazia 2-0 nakon čega su Vladimiru Petkoviću odbrojani dani na klupi rimskog kluba. Golove za goste zabili su Juraj Kucka (60) i Alberto Gilardino (72-11m). Josip Elez je susret pratio s klupe domaćeg sastava, dok Šime Vrsaljko nije nastupio za Genou zbog ozljede.

U 'ljepotici' kola Sassuolo je u Genoi pobijedio Sampdoriju 4-3. Junak u prvoj gostujućoj pobjedi novog prvoligaša bio je trostruki strijelac Domenico Berardi (49, 52-11m, 88-11m), a pogodak je postigao i Antonio Floro Flores (63). Strijelci za 'Sampu' koja je od 51. minute igrala bez isključenog Andrea Coste, bili su Nicola Pozzi (19), Eder (65) i Lorenzo De Silvestri (81).

Lider prvenstva Roma večeras gostuje u Torinu. Roma vodi na ljestvici sa 30 bodova, Napoli i Juventus imaju po 28 bodova, a zatim slijede Inter (22), Verona (22), Fiorentina (21)...

REZULTATI:

Torino - Roma 1-1 (Cerci 63 / Strootman 28)

Lazio - Genoa 0-2 (Kucka 60, Gilardino 72-11m)

Sampdoria - Sassuolo 3-4 (Pozzi 19, Eder 65, De Silvestri 81 / Beradi 49, 52-11m, 88, Floro Flores 63)

Udinese - Inter 0-3 (Palacio 25, Rannochia 29, Alvarez 90+1)

Verona - Cagliari 2-1 (Toni 9, Janković 57 / Conti 90)

Livorno - Atalanta 1-0 (Paulinho 11)