PREMIERSHIP

Sunderland – West Ham 1-2

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 01. travanj 2014. 01:12

Nogometaši West Hama pobijedili su u gostima Sunderland s 2-1 u ogledu 32. kola engleskog prvenstva…

Sunderland je u zadnjih šest rundi osvojio samo jedan bod. Ovim porazom je napravio još jedan korak unatrag u borbi za ostanak u Premierligi. Ostao je na pretposljednjem, 19. mjestu, udaljen za četiri boda od zone spasa. West Ham je upisao drugu pobjedu u nizu i nalazi se u zlatnoj sredini na ljestvici, na 11. mjestu.

Andy Carroll doveo je goste u vodstvo u 9. minuti pogotkom glavom nakon kornera kojeg je izveo Mark Noble s lijeve strane. U 50. minuti, Carroll je spustio loptu na koju je natrčao Mohamed Diame i s nekih 12 metara je poslao u mrežu.

Adam Johnson je u 65. minuti zabio lijepi pogodak nade lijevom nogom za domaćine, koji pritisak do kraja utakmice nisu naplatili još nekim pogotkom.