AFP
PREMIERSHIP

Sunderland i QPR bez golova

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 28. studeni 2012. 00:17

U utorak su odigrane prve dvije utakmice 14. kola engleskog Premiershipa. U tih 180 minuta je postignut samo jedan pogodak, a donio je on tri boda Aston Villi..

Međusobno su se u utorak sastale četiri momčadi iz kruga pet najslabijih u ovom trenutku u Premiershipu. Aston Villa je golom 21-godišnjeg Belgijanca Christiana Bentekea slavila protiv pretposljednjeg Readinga s 1-0 u Birminghamu. Pogodak je pao u 80. minuti kada je Benteke najbolje reagirao nakon kornera i glavom pogodio gostujuću mrežu.

Za Aston Villu je to bila tek treća pobjeda u sezoni, druga na domaćem travnjaku, dok je Reading i dalje bez uspjeha u gostima.

U drugom današnjem ogledu, srazu Sunderlanda i Queens Park Rangersa, nije bilo pogodaka. Tako je novi trener QPR-a, Harry Redknapp, u premijeri na klupi londonskog kluba, uspio uzeti barem jedan bod. Inače, ta je momčad i dalje bez pobjede u sezoni, a ovo joj je bio peti bod, odnosno, peti odigrani remi.