ODLIČNE KRITIKE

Španjolci oduševljeni Modrićem: 'Bio je noćna mora za Turke, on je idealni džoker!'

'Modrić je nastavio koristiti prilike koje dobiva u posljednja dva mjeseca. Napokon opravdava ulogu zbog koje je doveden: džokera u sredini terena - piše As
Piše: Sportske novostiObjavljeno: 10. travanj 2013. 13:27

Španjolski dnevnik AS pun je pohvala za igru hrvatskog nogometaša Luke Modrića u uzvratnoj utakmici četvrtfinala Lige prvaka protiv Galatasaraya…

Podsjetimo, Real Madrid je u Istanbulu poražen s 3-2, ali je prošao u polufinale zahvaljujući pobjedi 3-0 u prvom dvoboju na Santiago Bernabeuu. Modrić je u uzvratu igrao od prve minute umjesto suspendiranog Xabija Alonsa i nizom dobrih poteza je još jednom potvrdio da je uhvatio pravu formu.

'' Modrić je nastavio koristiti prilike koje dobiva u posljednja dva mjeseca. Napokon opravdava ulogu zbog koje je doveden: džokera u sredini terena. U izostanku Mesuta Özila, može igrati na bilo kojoj od tri pozicije iza napadača. A kad se dogodi situacija kao u utorak, kad nije bilo Xabija Alonsa, savršeno odrađuje posao defenzivnog veznjaka. U Istanbulu je u prvom poluvremenu bio noćna mora za obranu Galatasaraya, stalna opasnost. Njegovo razumijevanje s Cristianom Ronaldom i Gonzalom Higuainom olakšalo mu je posao'', stoji, između ostaloga, u komentaru AS-a pod naslovom ''Modrić, savršeni džoker''.

21. rujan 2024 14:24