ALBERTO PIZZOLI Afp
6. KOLO SERIE A

Nogometaši Juventusa pobijedili su Sampdoriju u Torinu s 3:2 u 6. kolu Serie A
Piše: SNObjavljeno: 26. rujan 2021. 14:52

Ipak, Massimiliano Allegri može itekako biti zabrinut nakon ove utakmice jer su slavlje 'Bianconera' zasjenile ozljede dvojice igrača. Riječ je o Paolu Dybali i Alvaru Morati.

Nakon četiri kola Juventus je na kontu imao svega dva boda, ali u zadnja dva kola su ipak upisali tijesne pobjede i maknuli se iz donjeg dijela ljestvice.

Dybala je zabio za vodstvo već u desetoj minuti, ali samo desetak minuta kasnije se ozlijedio i napustio teren u suzama. Po njegovoj reakciji da se zaključiti kako je riječ o ozbiljnijoj ozljedi.

Sve golove s utakmice pogledajte OVDJE.

U 43. minuti Juve odlazi na 2:0 nakon gola iz jedanaesterca Leonarda Bonuccija, ali ubrzo Yoshida smanjije na 2:1. Na 3:1 u 57. odlazi Juventus nakon gola Locatellija na asistenciju Kuluševskog.

Konačnih 3:2 postavio je u 83. minuti Candreva.

Osim Dybale Juventusu se u ovom susretu ozlijedio i Alvaro Morata i obojica su upitni za nastup u sljedećem okršaju u Ligi prvaka protiv Chelseaja.

09. svibanj 2024 11:27