ETTORE GRIFFONI/LIVEMEDIA/SHUTTERSTOCK EDITORIAL/PROFIMEDIA
STOPOSTOTNI NAKON 4 KOLA

Novu fantastičnu utakmicu odigrali su u ponedjeljak igrači Napolija
Piše: HinaObjavljeno: 20. rujan 2021. 23:03

U posljednjem susretu 4. kola talijanskog nogometnog prvenstva u Napoli je u ponedjeljak u gostima pobijedio Udinese s 4-0, te drži prvo mjesto i maksimalan učinak.

Napoli je poveo u 24. minuti, a glavni posao odradio je Insigne odličnim lobom, a Victor Osimhen je loptu koja je ionako išla u gol samo pogurnuo u mrežu. U 35. minuti gosti su vodili 2-0. Nakon odlično odrađenog prekida, pogodak je zabio reprezentativac Kosova i bivši Dinamovac Amir Rrahmani.

I treći pogodak Napolitanaca pao je nakon uigranog prekida, a strijelac je bio Kalidou Koulibaly u 52. minuti. Za konačnih 4-0 zabio je Hirving Lozano (84).

Vodeći Napoli ima 12 bodova, a slijede ga Inter i Milan s po 10, dok je Udinese osmi sa 7 bodova.

Pogodak za 0:1 pogledajte ovdje

Pogodak za 0:2 pogledajte ovdje (Rrahmani)

Pogodak za 0:3 pogledajte ovdje

Pogodak za 0:4 pogledajte ovdje

19. travanj 2024 01:18