MARCO BERTORELLO Afp
SERIE A

Veliki kiks Juventusa, poveli Vlahovićevim pogotkom pa primili gol i do kraja se branili s desetoricom

Piše: HinaObjavljeno: 06. listopad 2024. 15:09

Juventus je u nedjelju u utakmici 7. kola Serie A odigrao kod kuće neriješeno 1:1 s Cagliarijem.

Poveo je Juventus golom Dušana Vlahovića s bijele točke u 15. minuti i, iako je dominirao najveći dio utakmice, nije uspio povećati prednost. Cagliari je izjednačio na samom kraju susreta, u 89. minuti, također iz kaznenog udarca. Strijelac je bio Razvan Marin. Juventus je utakmicu završio s 10 igrača na terenu jer je u 89. minuti drugi žuti karton dobio Francisco Conceicao.

Juventus je sada na ljestvici treći s 13 bodova, a Cagliari 15. mjestu sa šest bodova.