Sporna situacija

Pogledajte situaciju koja je razbjesnila Maltežane na Rujevici! Vatreni su imali dosta sreće

Dobra je stvar po Hrvatsku kako na Rujevici nije bilo VAR-a jer je pitanje kakva bi bila presuda
Piše: SNObjavljeno: 30. ožujak 2021. 22:36

Iza hrvatske nogometne reprezentacije važna je 3:0 pobjeda protiv Malte u kvalifikacijama za SP 2022. godine.

Ali iz malteškog će tabora zacijelo će žaliti na situaciju iz 19. minute. Naime, tada je nakon duge lopte malteški igrač Stephen Pisani ušao u kazneni prostor, zaleđa nije bilo, a čini se kako je Josip Juranović igrao rukom u kaznenom prostoru. Ruka nije bila u prirodnom položaju, ali sudac Tschudi nije se, srećom, oglasio. Valja reći kako se sve događalo u trenucima dok je rezultat bio 0:0.

Dobra je stvar po Hrvatsku kako na Rujevici nije bilo VAR-a jer je dojam da je trebao biti jedanaesterac za Maltežane.

Kako bilo, Hrvatska je u toj situaciji imala sreće i došla je u drugom poluvremenu do druge pobjede u lovu na Mundijal...

26. rujan 2024 08:28