Arhivska fotografija

PRIJATELJSKA UTAKMICA

Hrvatska U20 momčad remizirala sa Saudijcima, primila gol s bijele točke, pa se u nastavku efektno vratila

Vratar Kolić spašavao zicere, Lača pogodio gredu, Vonić majstorski poentirao
Piše: Josip FreilerObjavljeno: 22. rujan 2022. 19:50

HRVATSKA - SAUDIJSKA ARABIJA 1:1 (Vonić 64‘/Al Johani 39‘ p.)

HRVATSKA U-20: Kolić, Špeljak, Žilinski, Tepšić, Škaričić, Rak, Crnac, Belcar, Lača, Šaranić, Barišić (još su igrali: Zadro, Bradarić, Rovis, Lusavec, Škrbin, Frigan, Stojković, Vonić, Čengić.

Izbornik: Ognjen Vukojević.

SAUDIJSKA ARABIJA U-20: Alsambi, Alyami, N. Almutairi, Masood, Aljohami, A. Alghamdi, Hawsabi, Alnaaser, Hadahood, T. Almutairi, Ahmed (još su igrali: Aloufi, Hamed, F. Alghamidi, H. Alghamidi, Qushayshi, Alqahtni, Dighriri, Shamat, Khairallah, Algaarni, Ozayei, Abu Shamat, Alavardi).

Izbornik: Saad Alshehri.

ČAKOVEC - SRC Mladost. Gledatelja: 100. Sudac: Ivan Slunjski.

Hrvatska i Saudijska Arabija U-20 odigrale su 1:1 u pripremnom dvoboju odigranom u Čakovcu.

Al Johani je goste doveo u vodstvo u 39. minuti s bijele točke, a Vonić je u 64. izjednačio. Zanimljiv susret u kojem su gosti u prvih 45 minuta imali inicijativu i postigli pogodak iz opravdano dosuđenog kaznenog udarca, a dva puta u 13. i 26. minuti spašavao je zicere vratar Kolić.

Jedinu priliku naših u 9. minuti nije iskoristio Lača, nakon udarca iz kuta pogodio je gredu. Do sredine drugog poluvremena inicijativa naših, rezultat iste je izjednačujući efektni pogodak Vonića.

Do kraja susreta ponovo su gosti imali više inicijative, igrali su brže i borbenije, rezultat se međutim nije mijenjao.

19. travanj 2024 18:47