JAIME REINA Afp
STRAŠAN PROJEKTIL

A. Madrid je kod kuće pobijedio Gironu 3:1, a R. Vallecano odigrao neriješeno protiv Getafea
Piše: HinaObjavljeno: 13. travanj 2024. 20:53

Nogometaši Real Madrida pobijedili su večeras na gostujućem terenu Mallorcu s 1:0 u utakmici 31. kola španjolskog prvenstva i zadržali veliku prednost na vrhu.

Jedini pogodak postigao je Francuz Aurelien Tchouaméni dalekometnim udarcem u 48. minuti. Luka Modrić je za Real igrao do 86. minute.

TCHOUAMENIJEVU GOLČINU POGLEDAJTE OVDJE.

Nakon četvrte uzastopne pobjede, ukupno 24. u prvenstvu, Real je prvi na ljestvici sa 78 bodova, 11 bodova više i utakmicom više od Barcelone, koja večeras igra na gostujućem terenu protiv Cadiza.

Mallorca je doživjela 12. poraz i zauzima 15. mjesto na tabeli sa 31 bodom. Atletico Madrid je kod kuće pobijedio Gironu 3:1, a Rayo Vallecano je kao domaćin odigrao neriješeno 0:0 protiv Getafea.

Nogometaši Barcelone pobijedili su večeras na gostujućem terenu Cadiz s 1:0 u utakmici 31. kola španjolskog prvenstva i ostali u utrci s Realom.

Pobjednički gol zabio je škaricama Joao Felix u 37. minuti. Barca je druga sa 70 bodova, osam manje od lidera Reala, dok je Cadiz u zoni ispadanja, 18. s 25 bodova.

28. travanj 2024 08:29