IMAGO/IMAGO SPORTFOTODIENST/PROFIMEDIA Imago/imago Sportfotodienst/profimedia
NAPOKON SE ‘OTVORILO‘

Prošle je sezone sa 17 godina briljirao u španjolskom prvenstvu
Piše: SNObjavljeno: 21. rujan 2024. 18:06

Napadač Vatrenih Ante Budimir upisao je prvi ovosezonski gol u La Ligi. Kod Osasune je u šestome kolu gostovao Las Palmas, trenutno pretposljednja momčad prvenstva, a domaćini su slavili s 2:1.

U 39. je minuti Budimir uspješno realizirao jedanaesterac i donio početnu prednost Osasuni.

BUDIMIROV POGODAK POGLEDAJTE OVDJE.

Alberto Moleiro izjednačio je dvije minute kasnije, dok je Aimar Oroz zabio za pobjedu Osasune u 60. minuti.

Podsjetimo, prošle je sezone Budimir sa 17 golova biljirao u španjolskom prvenstvu i sve do samoga kraja bio u konkurenciji za najboljeg strijelca La Lige. Nagradu ‘Pichichi‘ osvojio je napadač Girone Artem Dovbyk s 24 gola.

Ranije su Valladolid i Real Sociedad odigrali 0:0, a Luka Sučić je za goste igrao do 67. minute.

Detaljnija statistika: Sofascore