LLUIS GENE Afp
NOVA TRI BODA

U ranije odigranom susretu Girona i Rayo Vallecano su odigrali bez golova
Piše: HinaObjavljeno: 25. rujan 2024. 23:11

Nogometaši Barcelone nastavljaju nizati pobjede u španjolskom prvenstvu. U susretu sedmog kola porazili su Getafe s 1-0 upisavši i sedmu pobjedu.

Pogodak odluke zabio je Robert Lewandowski u 20. minuti. Gosti su u četvrtoj minuti nadoknade mogli šokirati Barcu, no Borja Mayoral je promašio nemoguće.

POGODAK LEWANDOWSKOG POGLEDAJTE OVDJE

U ranije odigranom susretu Girona i Rayo Vallecano su odigrali bez golova.

Girona, koja je prošle sezone bila najugodnije iznenađenje Primere, upisala je prvi remi nakon tri uzastopna poraza, dva u prvenstvu (Barcelona, Valencia), te jednog u Ligi prvaka (PSG).

U četvrtak se sastaju Espanyol - Villarreal, Las Palmas - Real Betis i Celta de Vigo - Atletico Madrid.

Barcelona vodi na ljestvici sa 21 bodom, četiri više od Real Madrida.

REZULTATI:

Girona - Rayo Vallecano 0-0

Barcelona - Getafe 1-0 (Lewandowski 20)

U utorak:

Real Madrid - Alaves 3-2 (Lucas Vazquez 1, Mbappé 40, Rodrygo 48/Benavidez 85, Kike Garcia 86)

Sevilla - Valladolid 2-1 (Torres 45-ag, Ejuke 85/Perez 56)

Valencia - Osasuna 0-0