ALEX CAMARA/AFP7/SHUTTERSTOCK EDITORIAL/PROFIMEDIA Alex Camara/afp7/shutterstock Editorial/profimedia
ZAVRŠIO NEGATIVNI NIZ

VIDEO Čudo u Španjolskoj, ljudi dobili utakmicu nakon 135 dana: Mrežu zatresao i bivši napadač HNL-a

Granada je pobijedila Cadiz u 19. kolu La Lige
Piše: SNObjavljeno: 03. siječanj 2024. 19:29

Nogometaši Granade došli su do prve pobjede od 21. kolovoza ove godine svladavši u 19. kolu španjolskog prvenstva Cadiz s 2:0 (1:0).

Vodstvo Granadi je u 22. minuti donio bivši igrač zagrebačke Lokomotive, albanski napadač Myrto Uzuni, a za konačnih 2:0 strijelac je bio Bryan Zaragoza u 70. minuti.

Gostima iz Cadiza je u dodanom vremenu prvog dijela glavni sudac Juan Luis Pulido dosudio kazneni udarac, ali je na intervenciju VAR-a pregledao snimku i poništio svoju prvotnu odluku. VAR mu je pomogao da u 54. minuti pokaže crveni karton napadaču Cadiza Rubenu Sobrinu, zbog toga što je u duelu bez lopte šakom udario suparničkog igrača.

POGODAK UZUNIJA POGELDAJTE OVDJE

Drugom prvenstvenom pobjedom, nakon niza od 10 poraza i pet neodlučenih ishoda, Granada je došla do 11 bodova, ali je i dalje na predzadnjem mjestu. Prošlo je 135 dana od posljednje pobjede Granade. Cadiz je prva momčad izvan zone ispadanja, a 17. poziciju drži s 15 bodova.

Vodeći Real Madrid i Girona imaju po 45 bodova, sedam više od Atletico Madrida i Barcelone.

18. svibanj 2024 23:07