REUTERS/Vincent West / REUTERS
NOVA POBJEDA

Piše: HinaObjavljeno: 07. siječanj 2017. 19:08

Nogometaši Atletica iz Madrida u susretu su 17. kola španjolskog prvenstva kao gosti svladali Eibar sa 2-0 (0-0).

Strijelci za madridski sastav bili su Saul (54) i Griezmann (74).

Hrvatski reprezentativac Šime Vrsaljko odigrao je prvo poluvrijeme za Atletico koji se ovom pobjedom probio na četvrto mjesto sa 31 bodom, dva više uz utakmicu više od Villarreala i Real Sociedada, dok je Eibar osmi sa 23 boda.

Ranije u subotu vodeći Real Madrid je na svom su Santiago Bernabeu s uvjerljivih 5-0 (4-0) svladao pretposljednju Granadu. Granadu je načeo Isco golom u 12. minuti. Slijedili su pogoci Benzeme (20) i Cristiana Ronalda (27), prije nego što je Isco u 31. minuti postigao svoj drugi gol na asistenciju kapetana hrvatske reprezentacije Luke Modrića koji je odigrao cijelu utakmicu. U drugom poluvremenu je za konačnih 5-0 pogodio Casemiro u 58. minuti.

Real je na čelu ljestvice sa 40 bodova, šest više od drugoplasirane Barcelone koja u nedjelju gostuje kod Villarreala.