JORGE GUERRERO Afp
FENJERAŠ IZVUKAO BOD

Tresle su se ‘prečke‘ i stative, ali posljednji okršaj kola u Španjolskoj završio je bez golova

U posljednjem susretu 24. kola španjolskog nogometnog prvenstva Almerija i Athletic Bilbao su odigrali 0:0
Piše: HinaObjavljeno: 12. veljača 2024. 23:40

U posljednjem susretu 24. kola španjolskog nogometnog prvenstva Almerija i Athletic Bilbao su odigrali bez golova.

Athletic je ovim rezultatom propustio priliku prestići Atletico Madrid u borbi za četvrto mjesto i Ligu prvaka.

Almerija, koja je od 53. minute igrala bez isključenog Largijea Ramazanija, je najbliže golu bila u 89. minuti kada je Marko Milovanović pogodio prečku. Okvir gola pogodili su i gosti, Raul Garcia je u 83. minuti uzdrmao stativu.

Za "fenjeraša" Almeriji bio je to prvi bod nakon tri uzastopna poraza, a zanimljivo momčad sa stadiona Power Horse ove sezone nema niti jednu ligašku pobjedu. U 24 kola Almerija je upisala sedam remija i 17 poraza.

S druge strane Bilbao je produžio niz bez poraza na tri kola ostvarivši pritom pobjedu i dva remija.

Athletic je ostao peti sa 46 bodova, dok je Almerija posljednja sa svega sedam bodova.

Vodi Real Madrid sa 61 bodom, pet više od Girone, te deset više od Barcelone.

27. travanj 2024 03:36