Lucas Ocampos i Youssef En-Nesyri

CRISTINA QUICLER Afp
SLAVLJE ŽUTE PODMORNICE

Sevilla u posljednjim minutama stigla do vrijedna tri boda, Kataloncima prijeti ispadanje iz Primere

Šišmiši preokretom došli do novih bodova, sada su na 16. poziciji s 33 boda
Piše: HinaObjavljeno: 28. travanj 2023. 00:03

Nogometaši Seville pobijedili su u dvoboju 31. kola španjolske Primere u gostima Athletic Bilbao s 1-0 i sve su dalje od dna tablice.

Gol za pobjedu dao je Argentinac Ocampos iz penala u 92. minuti. Ivan Rakitić je igrao za goste do 67. minute.

Sevilla je 11. s 41 bodom, a Athletic je ostao sedmi s 46.

Ivan Rakitić

NICK POTTS/PA IMAGES/PROFIMEDIA Nick Potts/pa Images/profimedia

Nogometaši Villarreala slavili su kod kuće protiv Espanyola s 4-2 u utakmici 31. kola španjolske Primere.

Strijelci za Villarreal bili su Etienne Capo (53, 90+2), Dani Parejo (63) i Nicholas Jackson u 80. minuti. Golove za Espanyol postigli su Javi Puado u 45. i Josela u 73. minuti. Villarreal je na petom mjestu sa 50 bodova, a Espanyol na pretposljednjem, 19. mjestu sa 28 bodova i prijeti mu ispadanje.

Slavlje Villarreala

PIERRE-PHILIPPE MARCOU Afp

Valencia je kao domaćin pobijedila Valladolid 2-1. Valladolid je poveo golom Kylea Larina u šestom, ali su Muktar Diakhabi u 60. i Javier Guerra Moreno u trećoj minuti sudačke nadoknade Valenciji donijeli preokret i pobjedu. Valencia je na 16. poziciji s 33 boda, a Valladolid je na 14. s dva boda više.

15. svibanj 2024 01:38