ANDER GILLENEA Afp
KRALJEVI OSTALI BEZ BENZEME

S tribina ispratio Hrvate u finale, pa nakon 22 mjeseca zabio za Real i slavlje u derbiju!

Real Madrid nastavlja s uvjerljivim igrama i rezultatima, slavljem u derbiju pobjegao je pratiteljima
Piše: Goran Čičin-Mašansker, SNObjavljeno: 04. prosinac 2021. 23:07

U večernjem terminu kraljevski je klub ostvario sigurno pobjedu na neugodnom gostovanju u San Sebastianu, s 2:0 je svladao Real Sociedad te je povećao svoju prednost na osam bodova u odnosu na drugoplasiranu Sevillu.

Nije dobro krenulo za Madriđane jer je već u 17. minuti zbog ozljede koljena teren morao napustiti njihov prvi napadač i kapetan Karim Benzema. Traku je predao Luki Modriću koji je odigrao cijeli susret, a zamijenio ga je Luka Jović.

Golove s utakmice Real Sociedad - Real Madrid pogledajte OVDJE.

I upravo je srpski napadač bio Realov MVP u Baskiji, prvo je asistirao Viniciusu Junioru za vodstvo u 47. minuti, da bi 10 minuta kasnije i sam poentirao nakon što mu je Casemiro asistirao glavom poslije ubačaja iz kuta.

Zanimljivo, bio je to Joviću prvi gol za Real nakon veljače 2020. godine i utakmice protiv Osasune.

Jović se među strijelce za Real upisao samo dan nakon što je uživo s tribina pratio polufinalni okršaj Davis Cupa između Hrvatske i Srbije.

07. listopad 2024 02:28