SERGEI SUPINSKY/AFP
Za njih nema dileme

‘Real ne bi smio propustiti priliku s Modrićem‘ Marca poslala jasnu poruku ‘Kraljevskom klubu

‘Jedan ima 33, drugi 35 godina, ali to se ne bi reklo gledajući Benzemu i Modrića sinoć...‘
Piše: SNObjavljeno: 21. prosinac 2020. 08:21

Iza Luke Modrića nova je sjajna utakmica u dresu madridskog Reala. U ogledu 14. kola Primere Real je slavio u gostima kod Eibara s 3:1, a Modrić je zabio drugi gol za 'Kraljevski klub'.

Modrić je u 13. minuti lijepim udarcem s ruba kaznenog prostora povećao na 2-0. Luki je je to drugi gol u Primeri ove sezone, a prvi je zabio u derbiju protiv Barcelone krajem listopada. Igru je napustio u 73. minuti. Nakon susreta Marca je sipala hvalospjeve na račun kapetana Vatrenih nanevši kako Real jednostavno mora ponuditi novi ugovor Modriću kojem aktualni istječe na ljeto sljedeće godine.

"Jedan ima 33, drugi 35 godina, ali to se ne bi reklo gledajući Benzemu i Modrića sinoć na Ipurui. Dvojica veterana bili su vrući, zabili su golove i namještali suigračima prilike, posebice u prvom poluvremenu. U toj je izvedbi bilo dovoljno dokaza za Real Madrid da ponudi Modriću produljenje i nakon završetka ove sezone. Zapravo, ne bi smjeli propustiti takvu priliku", piše Marca.

Nova velika pohvala za sjajnog hrvatskog veznjaka koji usprkos poznim igračkim godina na travnjaku djeluje sjajno...

29. rujan 2024 01:31