JAVIER SORIANO Afp
Iščupali se na kraju

Modrić i društvo se uoči velikog derbija spasili poraza u posljednjim trenucima utakmice

Uoči velikog derbija protiv Atletica Real je odigrao ‘mršavih‘ 1:1 protiv neugodnog suparnika
Piše: HinaObjavljeno: 01. ožujak 2021. 23:12

Real Madrid je uspio iščupati bod u zadnjem susretu 25.kola španjolskog prvenstva protiv Real Sociedada s kojim je u ponedjeljak kod kuće odigrao 1-1.

Iako su igrači Zinédinea Zidanea dominirali u prvom poluvremenu, Real Sociedad je poveo u 55. minuti pogotkom Cristiana Portua. Izjednačenje i bod Kraljevskom klubu donio je u 89. minuti Vinicius. Kapetan hrvatske reprezentacije Luka Modrić igrao je do 76. minute.

Zahvaljući tom bodu Real Madrid se izjednačio s Barcelonom na drugom mjestu (53 bodova) i ima pet bodova manje od vodećeg Atlética (58) s kojim igra u nedjelju.