OGLASIO SE HRVATSKI VEZNJAK

Luka Modrić u dvije rečenice sažeo veliki preokret protiv Seville, ovime je kapetan Vatrenih sve rekao

Kapetan hrvatske nogometne reprezentacije se oglasio nakon velikog preokreta Reala protiv Seville
Piše: Sportske novostiObjavljeno: 18. travanj 2022. 09:05

Real Madrid je s 3:2 pobijedio Sevillu u gostima u 32. kolu španjolske La Lige. Poveo je domaćin u 21. minuti kada je Ivan Rakitić zabio gol iz slobodnjaka s nekih 18 metara nakon što je Luka Modrić prekršajem zaustavio Papua Gomeza.

"Nije trebao napraviti taj prekršaj nad Papuom koji je doveo do Rakitićevog gola. To je morao izbjeći", napisala je Marca o Lukinom prekršaju.

Četiri minute nakon Rakitića zabija i Lamela za 2:0 Seville. Nije se dobro pisalo Realu, ali madridski sastav nije odustajao i u drugom poluvremenu su uspjeli potpuno okrenuti rezultat. Najprije je Rodrygo zabio u 50. minuti, a onda su još dva gola dodali Nacho u 82. i Benzema u drugoj minuti sučeve nadoknade i Real je slavio s 3:2.

VELIKI PREOKRET REALA POGLEDAJTE OVDJE.

Luka Modrić je, osim nesretnog prekršaja, odigrao još jednu sjajnu utakmicu, a zamijenio ga je Marco Asensio u 81. minuti utakmice. Nakon susreta kapetan Hrvatske je u samo dvije kratke rečenice sažeo cijeli susret, ali i mentalitet Reala.

"Uvijek do kraja! Hala Madrid!", napisao je Modrić na svojem Twitteru.

28. rujan 2024 10:26