Reuters / John Sibley Livepic EDITORIAL USE ONLY / REUTERS
REZULTATSKA KATASTROFA

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 06. siječanj 2017. 23:43

West Ham Slavena Bilića je poražen u 3. kolu prestižnog FA Cupa od Manchester Citya rezultatom 5:0 na Olimpijskom stadionu u Londonu.

Manchester City je načeo domaćina iz jedanaesterca kojeg je u 33. minuti realizirao Yaya Toure. Samo minutu kasnije stopostotnu priliku je promašio Sophian Feghouli koji je promašio prazna vrata, što je bio samo nagovještaj katastrofe.

Havard Nordtveit je postigao autogol krajem prvog poluvremena u 41. minuti, a u 43. minuti David Silva povećava na 3:0. Na 4:0 povećava Sergio Aguero u 50. minuti, a konačnih 5:0 postavlja John Stones u 84. minuti.

23. rujan 2024 09:32