Martin Dalton/shutterstock Editorial/profimedia
NEVJEROJATNA SITUACIJA

VIDEO Neviđeni promašaji Tottenhama u istoj akciji: Dvije vratnice, čišćenje s crte...

Hrvatski vratar Ivo Grbić branio je čitav susret za posljednji sastav engleskog nogometnog prvenstva
Piše: SNObjavljeno: 30. ožujak 2024. 17:21

U utakmici 30. kola Premier lige, Luton gostuje u Londonu, a domaćin je Tottenham. Gosti su poveli već u trećoj minuti kada ih je u vodstvo doveo Tahith Chong. No, prvo poluvrijeme obilježili su nevjerojatni promašaji igrača Tottenhama i to u istoj akciji u 20. minuti.

Prvo je Son pogodio vratnicu, a lopta se po gol-crti odbila do druge vratnice, a zatim nazad u teren.

SCREENSHOT/REDDIT

Domaći igrači pucali su još dva puta iz velike blizine, ali oba udarca su blokirana, jedan na samoj crti. Tako je u istoj akciji upućeno tri udarca koja su mogli rezultirati pogotkom, ali je ostalo 0:1. Domaći su u međuvremenu izjednačili autogolom Kaborea u 51. minuti.

Pobjedu je Tottenhamu donio Heung-Min Son u 86. minuti.

Spursi su ostali na petome mjestu s 56 bodova, dok je Luton u zoni ispadanja na 18. mjestu s 22 boda.

Grbić branio, remi Sheffield Uniteda

Hrvatski vratar Ivo Grbić branio je čitav susret za posljednji sastav engleskog nogometnog prvenstva u domaćem 3-3 (0-0) remiju protiv Fulhama u susretu 30. kola.

Svih šest pogodaka postignuto je od 58. minute do kraja dvoboja, a Sheffield je u samoj završnici ispustio prednost od 3-1. Za domaće su strijelci bili Diaz (58), McBurnie (68) i Brereton (70), a za goste Palhinha (62), De Cordova-Reid (86) i Muniz (90+3).

Sheffield je ostao na dnu sa 15 bodova, sedam manje od 17. Nottingham Foresta koji drži posljednje mjesto koje osigurava ostanak, dok je Fulham 12. sa 39 bodova.

Na vrhu su Arsenal i Liverpool sa po 64 boda, jedan manje ima treći Manchester City.