IZNENADIO SVE PRISUTNE

VIDEO Bizarni kadrovi na Etihadu, zvijezda Cityja ostala bez zuba u moćnoj predstavi Pepove mašinerije

Scena slavlja drugog pogotka Građana privukla je posebnu pozornost javnosti
Piše: SNObjavljeno: 04. studeni 2023. 18:31

Manchester City još jednom je pokazao svu moć, ovaj put 6:1 pobjedom nad Bournemouthom. Zvijezda Etihada ove subote zove se Jeremy Doku, koji je načeo goste u 30. minuti, a onda zabilježio još četiri asistencije i barem privremeno odveo Građane na vrh premierligaške ljestvice s 27 bodova, jednim više od Tottenhama s utakmicom manje.

Osim što smo svjedočili impresivnoj partiji Cityja i daleko najboljem izdanju Dokua otkad je stigao kod Pepa Guardiole, ogled je obilježila i bizarna scena iz 33. minute. Naime, dok su igrači Cityja euforično slavili pogodak Bernarda Silve za 2:0, u gužvi se dalo primijetiti da Julian Alvarez - nema zub.

LICE JULIANA ALVAREZA POGLEDAJTE OVDJE

Prizor je iznenadio i strijelca Silvu, koji je svom argentinskom suigraču rukom pokazao na rupu u ustima, na što se Alvarez samo nasmijao i nastavio dalje. Nije poznato kada je Guardiolin napadač ostao bez zuba, ali sudeći po krvi koja se mogla vidjeti na njegovim usnama, vjerojatno se radi o nekoj situaciji uoči drugog pogotka.

01. svibanj 2024 08:52