OLI SCARFF Afp
PREMIER LIGA

Jota približio Liverpool vodećem Manchester Cityju, bivši Dinamov igrač zabio za pobjedu Arsenala

Arsenal je do pobjedničkog pogotka stigao u 25. minuti gostovanja kod Wolverhamptona
Piše: HinaObjavljeno: 10. veljača 2022. 22:57

U preostale dvije utakmice 24. kola engleske Premier lige Liverpool je kao domaćin svladao Leicester sa 2-0 (1-0), a Arsenal je slavio sa 1-0 (1-0) na gostovanju kod Wolverhamptona.

Portugalac Diogo Jota zaslužan je što se Liverpool približio vodećem Manchester Cityju na devet bodova zaostatka uz utakmicu manje. Svojim 16. i 17. pogotkom u ovoj sezoni Premierlige donio je pobjedu svojoj momčadi, a Leicesterova vratara Kaspera Schmeichela svladao je u 34. i 86. minuti.

Arsenal je do pobjedničkog pogotka stigao u 25. minuti gostovanja kod Wolverhamptona, a strijelac je bio Gabriel, nogometaš koji je kratko vrijeme proveo i na posudbi u Dinamu. Arsenal se bodovno (39) izjednačio s Manchester Unitedom i sada je na petoj poziciji, a ima i utakmicu manje od "Crvenih vragova".

"Wolvesi" su od 69. minute igrali s igračem više, nakon što je isključen Martinelli, ali nisu izbjegli osmi prvenstveni poraz.