PAUL ELLIS Afp
REAKCIJA NAKON ŠOKA

Chelseajev trener kritizirao pogreške i zavapio za novim pojačanjima: ‘Pokušat ćemo učiniti momčad boljom‘

Chelseajev menadžer Thomas Tuchel zavapio je za pojačanjima nakon teškog 3:0 poraza od Leedsa
Piše: SNObjavljeno: 21. kolovoz 2022. 19:05

Sve je za Chelsea krenulo po krivu nakon gafa vratara Edouarda Mendyja na početku susreta, a nakon 37 minuta igre Chelsea je gubio 2:0. U nastavku su domaćini postigli još jedan gol, a Kalidou Koulibaly je u završnici pocrvenio i tako najbolje dočarao nervozu koja je vladala u redovima ‘Bluesa‘.

"Primamo golove prečesto iz individualnih pogrešaka. Ovo je momčad koju imamo i ja usmjeravam svoju energiju u nju. Radimo na tome da momčad poboljšamo, ali ako ne uspijemo, borit ćemo se s onim što imamo", rekao je Tuchel nakon uatkmice.

Chelsea je u ljetnom prijelaznom roku po preuzimanju kluba od strane novog vlasnika Todda Boehlyja potrošio oko 170 milijuna funti na pojačanja, ali Tuchel smatra da to očito nije dovoljno.

Na radaru ‘Bluesa‘ tako se nalaze Barcelonin napadač Pierre Emerick Aubameyang i Leicesterov stoper Wesley Fofana.

Kako bilo, Chelsea nakon tru odigrana kola na kontu ima svega 4 boda, a prijelazni rok se zatvara za 11 dana.

28. rujan 2024 22:49