PORTUGALCI ZADOVOLJNI

Portugalski mediji složni: 'Jednostavna pobjeda Porta, Dinamo pregažen'

Piše: HinaObjavljeno: 22. studeni 2012. 11:43

Portugalski mediji su u osvrtu na jučerašnju utakmicu Lige prvaka između Porta i Dinama istaknuli kako je portugalski klub došao do jednostavne i očekivane pobjede nad slabijim suparnikom.

- Jednostavna pobjeda Porto - pišu portugalski mediji nakon što je Porto porazio Dinama 3-0 u 5. kolu Lige prvaka.

Sportski dnevnik "O Jogo" piše kako je Dinamo malo zaprijetio Portu, ali da jer nakon toga "pregažen". "Dinamo je uplašio Porto u prvom poluvremenu, ali ne i u drugom u kojem je portugalski klub bio dominantniji i agresivniji", dodaje "O Jogo"

Dnevnik "Diario de Noticias" veliča 150 pobjedu Porta u Europi i dodaje da Dinamo ide putem najgore momčadi Lige prvaka sa 11 porazom zaredom u tom velikom europskom natjecanju.

I "Expresso" ističe da je Porto došao do pobjede na lagan način.

Drugi sportski dnevnik "A Bola" također piše o očekivanoj i laganoj pobjedi portugalske momčadi koja joj je osigurala prvo mjesto u skupini.

Od boljih Dinamovih trenutka na sinoćnjoj utakmici portugalski mediji spominju samo pogodak Sammira u vratnicu u prvom poluvremenu, ali ponavljaju kako se radi o momčadi koja je u zadnje dvije sezone u Ligi prvaka upisivala samo poraze.

22. rujan 2024 08:26