Reuters / Gonzalo Fuentes
SAMO JE JEDAN KRALJ

Piše: Jutarnji.hrObjavljeno: 02. travanj 2016. 22:05

Momčad PSG-a je kod kuće u sklopu 32. kola francuskog Le Championnata bila bolja od Nice (4:1). U dresu Parižana ponovno je zablistao robusni Šveđanin koji je mrežu gostiju načeo već u 15. minuti. Iako je Nica uspijela izjednačiti preko Ben Arfe, Ibrahimović se pred kraj prvog dijela pobrinuo da PSG na odmor ode s prednosti od jednog pogotka.

Početkom nastavka vodstvo Parižana povećaoje Brazilac David Luiz, a u 82. minuti Zlatan je postigao i svoje treći pogodak na utakmici i tako postavio konačni rezultat.

All Goals HD - PSG 4-1 Nice 02.04.2016 HD by football-goals-live

Ibrahimović je uvjerljivo najbolji igrač prvenstva Francuske sa 30 golova i 14 asistencija.

Rezultati 32. kola nogometnog prvenstva Francuske:

Paris St Germain - Nica 4-1 (Zlatan Ibrahimović 15, 34, 82, David Luiz 48 / Hatem Ben Arfa 18)