SCREENSHOT
VELIKA TUČNJAVA IGRAČA

Susret Boca Juniorsa i Veleza je obilježila velika tučnjava igrača koja je završila s tri isključenja
Piše: Sportske novostiObjavljeno: 03. listopad 2022. 07:55

Nesvakidašnje scene viđene su na utakmici Boca Juniorsa i Valez Sarsfielda. Susret je otišao u korist domaće Boce koja je slavila s 1:0 pogotkom Javiera Moralesa iz 79. mintue. Iako Moralesov gol nije uopće loš, kao što možete vidjeti OVDJE, to nije bila glavna tema na ovoj utakmici.

U 89. minuti igrače je zahvatilo totalno ludilo. Na terenu je nastala velika makljaža i tučnjava igrača, a sve je pokrenuo Francisco Ortega iz Veleza koji je udario Adivicnulu. Nakon tog njegovog poteza nastao je opći kaos, a sudac je u minuti podijelio tri crvena kartona.

Prvi je pocrvenio upravo Ortega koji je i započeo cijelu tučnjavu, a ranije tuširanje su zaradili i Luis Vazquez iz Boce i Valentin Gomez iz Veleza.