Reuters
MODRIĆA NIJE BILO

Piše: HinaObjavljeno: 09. travanj 2016. 20:40

Nogometaši madridskog Reala probili su se na drugo mjesto ljestvice španjolskog prvenstva visokom 4-0 (4-0) domaćom pobjedom protiv Eibara u susretu 32. kola.

Utakmica je bila riješena nakon manje od 20 minuta kada je već bilo 3-0 za Real, a do poluvremena je bilo i konačnih 4-0. Pogotke su postigli James (5), Vazquez (18), Cristiano Ronaldo (19) i Jese (39).

Mateo Kovačić igrao je za "kraljevski" klub od 54. minute, dok Luka Modrić nije konkurirao za nastup. Josip Radošević, pak, nije konkurirao za nastup u momčadi Eibara.

Real je trenutačno drugi na ljestvici sa 72 boda, dva više od trećeg Atletica, koji kasnije u subotu gostuje kod Atletica, te četiri manje od vodeće Barcelone, koja također kasnije u subotu gostuje kod Real Sociedada.