HMB MEDIA/CLAUS Dpa Picture-alliance Via Afp
KUP NJEMAČKE

Hrvoje Smolčić u Eintracht je stigao iz Rijeke ovog ljeta za 2.5 milijuna eura odštete
Piše: SNObjavljeno: 18. listopad 2022. 20:18

Hrvoje Smolčić posljednjih tjedan dana živi velike trenutke u svojoj karijeri. Hrvatski branič u Eintrachtu je upisao svoj prvi nastup u Ligi prvaka prošle srijede, a danas je protiv Stuttgarter Kickersa postigao i prvijenac u drugoj rundi DFB Pokala, odnosno kupa Njemačke.

Smolčić je u 18. minuti postigao drugi pogodak (kraj 2:0) za svoju momčad sjajnim skokom pred domaćim protivničkim vratima nakon što je Mario Götze, čovjek koji je Njemačkoj donio Svjetsko prvenstvo 2014., ubacio iz kornera i pronašao našeg braniča rođenog u Gospiću. Gol za vodstvo Eintrachta prethodno je postigao Kolo Muani u 11. minuti.

Prvijenac Smolčića u dresu Eintrachta pogledajte OVDJE

Smolčić je u Eintracht stigao ovog ljeta iz Rijeke za 2.5 milijuna eura odštete. U utorak je odigrao cijeli susret za Bundesligaša, kao i njegov suigrač Kristijan Jakić.

RB Leipzig se u osminu finala plasirao uvjerljivom 4-0 pobjedom protiv Hamburger SV-a, a Joško Gvardiol je odigrao drugo poluvrijeme. Mario Vušković je za HSV odigrao čitavu utakmicu.

Dominik Martinović odigrao je čitav susret za Mannheim koji je na svom terenu izgubio od Nuernberga 0-1.

26. rujan 2024 21:06