PREMIER LIGA

Piše: HinaObjavljeno: 02. travanj 2016. 18:37

U utakmici 32. kola engleske Premier lige, nogometaši Chelseaja su u gostima bili bolji od Aston Ville (4:0).

Iako su domaći dobro parirali Chelseaju, gosti su ipak na odmor otišli s dva pogotka zaostatka. Bluese je u vodstvo doveo Ruben Loftus-Cheek u 26. minuti utakmice da bi nekoliko sekundi prije kraja prvog poluvremena drugi pogodak za momčad iz Londona zabio Alexandre Pato i to iz kaznenog udarca. Valja napomenuti kako je ovo bio premijerni pogodak Pata u dresu Chelseaja.

U nastavku su gosti nastavili po starom pa su tako golovima Pedra u 46. i 59. minuti riješili i konačno pitanje pobjednika. Chelsea je ovom pobjedom skočio na deveto mjesto, dok je Aston Villa i dalje ostala prikovana čvrsto za dno tablice.